Profesjonalni Organizatorzy Podróży Motywacyjnych (Incentive Travel)

Program rekomendowania Profesjonalnych Organizatorów Podróży Motywacyjnych (Incentive Travel) czyli firm zajmujących się kompleksową organizacją i obsługą imprez motywacyjnych został uruchomiony w 2022 roku przez Convention Bureau - Wrocław. 

System rekomendacji ma na celu stworzenie sprawdzonej bazy podmiotów, które specjalizują się w organizacji tego typu wydarzeń i poprzez posiadaną rekomendację będą stanowiły o jakości usług, co jest niezwykle ważne dla przyszłych organizatorów imprez we Wrocławiu, szczególnie dla tych zza granicy.

Rekomendację mogą uzyskać podmioty:

• prowadzące działalność gospodarczą, której siedziba lub oddział zarejestrowane są we Wrocławiu i w ramach której zajmują się kompleksową organizacją i obsługą incentive travel,
• posiadające odpowiednie doświadczenie w realizacji podróży motywacyjnych (własnych i/lub zleconych) oraz zespół zatrudnionych osób umożliwiający pełną
i samodzielną ich organizację.
• oraz te, które dostarczą wszystkie niezbędne dokumenty wymienione w regulaminie. 

Poniżej przedstawiamy firmy, które otrzymały Rekomendację Profesjonalnego Organizatora Podróży Motywacyjnych (Incentive Travel) - dziękujemy za wspólne budowanie incentive'owego wizerunku Wrocławia.


Certyfikat na lata 2022-2023

Argentum Event to sprawdzona i profesjonalna agencja eventowa. Na rynku eventowym jesteśmy od 2009 roku, a liczba zorganizowanych przez nas wydarzeń już dawno przekroczyła 1000. Nie ograniczamy się jednak tylko do eventów tradycyjnych organizowanych w naszym kraju. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta Premium organizujemy wyjazdy typu Incentive Travel na całym świecie! Jesteśmy elastyczni, a naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Destynacje proponowane przez nas na wyjazdy motywacyjne są egzotyczne i ekskluzywne, a atrakcje dla uczestników dopasowujemy zawsze indywidualnie. Z nami zorganizujesz zarówno wyjazd typowo „wypoczynkowy”, a także taki, podczas którego uczestnicy przeżyją wiele niesamowitych przygód. Wyjazd typu Incentive Travel to gwarancja jakości oraz zadowolenia. Nie ma lepszego sposobu na nagrodzenie i podziękowanie najważniejszym osobom w Twojej firmie.


Dlaczego warto organizować wyjazdy motywacyjne z nami? Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, widniejemy w CEOTiPT pod numerem 10890. Posiadamy polisę OC oraz gwarancję ubezpieczeniową na terytorium całego świata.


https://www.argentum-event.pl/

Certyfikat na lata 2022-2023

Bissole Business Travel istnieje od 2005 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w obsłudze business i incentive travel. Jesteśmy członkiem prestiżowych organizacji takich jak: Business Centre Club, British Polish Chamber of Commerce, SITE (Society for Incentive Travel Excellence). Posiadamy wszelkie niezbędne koncesje oraz gwarancję ubezpieczeniową wymagane do prowadzenia działalności jako organizator turystyki. Tyle o faktach.

Incentive travel to przecież przede wszystkim emocje! Przez lata działalności stworzyliśmy około 700 autorskich programów dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Trendy w organizacji wyjazdów motywacyjnych przez ponad 15 lat znacznie się zmieniły, ale my zawsze wsłuchujemy się przede wszystkim w oczekiwania Klientów. Obserwujemy rynek, nowości i możliwości, aby każdy wyjazd powodował efekt WOW! W ostatnich latach coraz więcej Klientów zwraca uwagę na zagadnienia ekologiczne, działania z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju oraz zdrowy i aktywny styl życia, ale także na unikalne, a nawet luksusowe atrakcje np. uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach sportowych czy kulturalnych. I często takie rodzaje aktywności pojawiają się w naszych programach.

W każdy wyjazd wkładamy całe nasze wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zaangażowanie. Nie ma znaczenia czy jest to jest to wyjazd 2-dniowy krajowy czy na tydzień na drugi koniec świata, czy jedzie grupka 10 czy 300 osób – naszymi priorytetami są wyzwalanie pozytywnych emocji oraz poszerzanie horyzontów w bezpiecznej i zaskakującej atmosferze. Największą radością dla nas są zadowoleni uczestnicy, a nagrodą powracający do nas Klienci.

Organizacja incentive travel to nasza pasja!

www.bissole.pl 


Certyfikat na lata 2022-2023

Mamy prawie 15 lat doświadczenia w planowaniu oraz koordynowaniu różnorodnych projektów eventowych oraz kampanii marketingowych we Wrocławiu i całej Polsce. Agencja Exploring Events rozpoczęła działalność specjalizując się w produkcji gier miejskich – interaktywnych i fabularnych eventów team buildingowych
i turystycznych, które działały jak rozbudowane gry terenowe – zabierając naszych gości na przygodę i odkrywając przed nimi tajemnice miast. Szybko jednak rozwinęliśmy się w agencję eventową, która pracuje blisko z klientami i tworzy wydarzenia, które spełniają oczekiwania klienta i dają niezapomniane wspomnienia uczestnikom.

Jako agencja byliśmy zaangażowani w wiele z najważniejszych eventów i wydarzeń ostatniej dekady we Wrocławiu – w tym Euro 2012, obchody Europejskiej Stolicy Kultury 2016 czy The World Games 2017. Nasi klienci cenią nasze oryginalne pomysły, ale to tylko część naszej szerokiej oferty. Pomożemy Państwu zaplanować całą wyprawę od momentu postawienia stopy poza domem aż do momentu powrotu z wyprawy – mamy imponujące portfolio własnych scenariuszy oraz sporą bazę sprawdzonych podwykonawców – atrakcji, hoteli, firm transportowych. Zrelaksuj się i pozwól nam zadbać o wszystko!

https://exploring.pl/ 


Certyfikat na lata 2023-2024

Jesteśmy agencją eventową z Wrocławia, która ma duże doświadczenie w organizacji wydarzeń integracyjnych oraz imprez firmowych. Od lat koordynujemy duże przedsięwzięcia i wyjazdy wymagające dokładnie zaplanowanych działań oraz logistycznych rozwiązań.

Festa Event to pasja, energia i zaangażowanie. Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, który ma za sobą 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelarsko-gastronomicznym. Dzięki temu zdobyliśmy cenne doświadczenie w organizacji szkoleń, konferencji, integracji firm, pikników w plenerze, wesel oraz imprez rodzinnych.

Każda oferta przygotowywana jest w oparciu o wytyczne klienta, z dbałością o każdy szczegół – mając na celu zadowolenie ze zrealizowanych przez nas eventów. Współpracujemy z profesjonalnymi szkoleniowcami, animatorami, artystami w różnych dziedzinach szeroko pojętej rozrywki. Nasza współpraca to gwarancja udanego eventu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i dążymy do jego wyjątkowości.

 

https://festa-event.pl/


Certyfikat na lata 2022-2023

PowerEvents to tylko i aż agencja eventowa. Naszymi trzema podstawowymi wartościami są Doświadczenie, Jakość, Detal. Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności zrealizowaliśmy blisko 1000 wydarzeń. Naszym konikiem są duże produkcje, gdzie możemy przygotować unikalne i dedykowane rozwiązania, zarówno w kwestii scenografii jak i całej koncepcji. Naszym obszarem działań w kwestii organizacji eventów są konferencje, pikniki firmowe, wyjazdy integracyjne, gale i jubileusze oraz imprezy tematyczne.

Idealnym dla nas modelem pracy z Klientem jest obustronna współpraca. Słuchamy potrzeb a następnie dobieramy odpowiednie narzędzia do osiągniecia tego efektu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem, bez względu czy jest to wydarzenie dla 50 czy 5 000 osób. Dzięki temu osiągamy wyjątkowe wyniki w ilości nowych Klientów z jakimi nawiązujemy współpracę w każdym roku. W 2018 roku było ich aż 25 i taki sam wynik utrzymaliśmy na koniec roku 2019. Poprzez takie działania, znaleźliśmy się w raporcie Millward Brown w gronie 14 najlepszych agencji eventowych w Polsce za rok 2018.

Naszymi nadrzędnymi celami jest gwarancja bezpieczeństwa i spokoju, którą chcemy zapewnić każdej firmie i osobie powierzającej nam swoje wydarzenie. Organizacja eventu to bardzo duża dawka emocji jakie pojawiają się po obu stronach i bardzo ważne jest, żeby była to dawka tylko tych pozytywnych. Udaje nam się to osiągnąć dzięki współpracy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, specjalizującymi się w swojej dziedzinie.

 

https://powerevents.pl/