Profesjonalni Organizatorzy Kongresów (PCO)

Program rekomendowania Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO) przez Convention Bureau - Wrocław został uruchomiony w 2020 roku. 

System rekomendacji profesjonalnych organizatorów konferencji i kongresów (PCO) dotyczy firm, jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które posiadają siedzibę lub oddział na terenie miasta Wrocław oraz są wyspecjalizowani w kompleksowej organizacji i obsłudze konferencji oraz kongresów w stolicy Dolnego Śląska.

System rekomendacji ma na celu stworzenie sprawdzonej bazy podmiotów, które specjalizują się w organizacji wydarzeń i poprzez posiadaną rekomendację będą stanowiły o jakości usług, co jest niezwykle ważne dla przyszłych organizatorów konferencji, kongresów i targów we Wrocławiu, szczególnie dla tych zza granicy.

Poniżej przedstawiamy firmy, które otrzymały Rekomendację Profesjonalnego Organizatora Kongresów (PCO) - dziękujemy za wspólne budowanie konferencyjno-kongresowego wizerunku Wrocławia! 

Certyfikat na rok 2023-2024

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2007 roku. Niezbędne doświadczenie i zgrany Zespół pozwala nam organizować największe konferencji medyczne w kraju.

Doradzamy w wyborze miejsca, aranżujemy je, zapraszamy prelegentów, sprzęt i catering. Zajmujemy się także produkcją materiałów konferencyjnych i pomocniczych. Tworzymy scenariusze konferencji i dobieramy atrakcje, które najlepiej sprawdzają się w danym temacie.

W naszej bazie znajduje się szereg obiektów, z którymi współpracujemy na stałe. Na bieżąco monitorujemy zmiany w poszczególnych lokalizacjach, dzięki czemu przygotowanie oferty zajmuje mniej czasu i uwzględnia aktualne możliwości. Każda przygotowana przez nas oferta ma charakter obsługi kompleksowej.

www.inspirecongress.pl


Certyfikat na lata 2022-2023

PowerEvents to tylko i aż agencja eventowa. Naszymi trzema podstawowymi wartościami są Doświadczenie, Jakość, Detal. Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności zrealizowaliśmy blisko 1000 wydarzeń. Naszym konikiem są duże produkcje, gdzie możemy przygotować unikalne i dedykowane rozwiązania, zarówno w kwestii scenografii jak i całej koncepcji. Naszym obszarem działań w kwestii organizacji eventów są konferencje, pikniki firmowe, wyjazdy integracyjne, gale i jubileusze oraz imprezy tematyczne.

Idealnym dla nas modelem pracy z Klientem jest obustronna współpraca. Słuchamy potrzeb a następnie dobieramy odpowiednie narzędzia do osiągniecia tego efektu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem, bez względu czy jest to wydarzenie dla 50 czy 5 000 osób. Dzięki temu osiągamy wyjątkowe wyniki w ilości nowych Klientów z jakimi nawiązujemy współpracę w każdym roku. W 2018 roku było ich aż 25 i taki sam wynik utrzymaliśmy na koniec roku 2019. Poprzez takie działania, znaleźliśmy się w raporcie Millward Brown w gronie 14 najlepszych agencji eventowych w Polsce za rok 2018.

Naszymi nadrzędnymi celami jest gwarancja bezpieczeństwa i spokoju, którą chcemy zapewnić każdej firmie i osobie powierzającej nam swoje wydarzenie. Organizacja eventu to bardzo duża dawka emocji jakie pojawiają się po obu stronach i bardzo ważne jest, żeby była to dawka tylko tych pozytywnych. Udaje nam się to osiągnąć dzięki współpracy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, specjalizującymi się w swojej dziedzinie.

https://powerevents.pl/


Certyfikat na lata 2022-2023

SOMA Event Group, oraz jej część odpowiadająca za działania we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku - visit-wroclaw.pl, istnieją na polskim rynku MICE od 2008 roku. W tym czasie zorganizowaliśmy setki wydarzeń - niektóre nawet do 7 tysięcy uczestników. Oprócz projektów realizowanych na zlecenia firm, byliśmy zaangażowani również w wielkie imprezy publiczne, jak np. Europejska Stolica Kultury 2016. Mamy wiedzę i doświadczenie. Znamy miasto i odpowiednich ludzi. Zapraszamy do współpracy!

Nasz zespół regularnie bierze udział w ważnych wydarzeniach branży MICE w całej Europie, gdzie odkrywamy trendy, zbieramy inspiracje oraz najnowsze narzędzia do realizacji eventów. Wiemy, że naszą rolą jest wskazanie najlepszych rozwiązań prowadzących do Twojego celu i jesteśmy na to gotowi. Dzięki starannie wybranym, wiarygodnym partnerom, zapewniamy bardzo szeroki zakres usług. To pozwala nam zadbać nie tylko o Twoją konferencję, ale także o wszystkie inne szczegóły, których możesz potrzebować w związku z jej organizacją, w tym transfery, hotele i imprezy towarzyszące. Ekscytująca gra miejska po całodziennych obradach? Oczywiście! Kolacja z artystami na scenie lub rekinami pływającymi wokół stołów? Dlaczego nie! Prywatna impreza do białego rana? Z najlepszym dj-em i muzyką na żywo, do tego w fascynującym miejscu i aranżacji! Oferujemy również przygotowane z pasją, tematyczne zwiedzanie miasta lub najpiękniejszych zakątków Dolnego Śląska… Możemy zabrać Cię do średniowiecznych zamków, jezior, jaskiń, na górskie polany i do skalnych miast, pod ziemię i w powietrze… w przeszłość i przyszłość. Robimy to dobrze! Bardzo dobrze!
Czekamy na Was we Wrocławiu – miejscu spotkań!


www.somaevent.com


Certyfikat na lata 2023-2024

Na rynku wydarzeń specjalnych funkcjonujemy już od prawie dwudziestu lat. W tym czasie mieliśmy przyjemność pracować dla wielu klientów, co dało nam możliwość wypracowania skutecznych narzędzi realizacji powierzonych zadań.

Zajmujemy się organizacją targów (w tym projektowaniem i budową stoisk), konferencji, kongresów, zjazdów, seminariów i spotkań biznesowych. Dostarczamy niezbędny sprzęt oraz zapewniamy profesjonalną obsługę.

Realizujemy wydarzenia specjalne, starając się aby było to skuteczne narzędzie do budowania wizerunku klienta w komunikacji nie tylko z otoczeniem (klientami, dostawcami), ale również z własnymi pracownikami.

Z przyjemnością pomożemy w realizacji uroczystej gali czy widowiskowej imprezy jubileuszowej. Mamy ogromne doświadczenie, które daje gwarancję, by takie wydarzenia na długo zapadły w pamięć Państwa Gości.


www.workgroupevents.pl/


Certyfikat na lata 2022-2023

Argentum Event w branży działa już od 2009 roku. Liczba zorganizowanych przez nas imprez już dawno przekroczyła 1000. Jesteśmy sprawdzoną i profesjonalną agencją eventową, która zajmuje się kompleksową organizacją wydarzeń. Pomimo posiadanych przez nas własnych scenariuszy i propozycji imprez tematycznych, w pracy stawiamy przede wszystkim na dobro klienta. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy ofertę do konkretnych potrzeb i wymagań. Nasz zespół to profesjonaliści z pasją do tego zawodu. Posiadamy potrzebną wiedzę i doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez, eventów, konferencji, dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Chętnie doradzamy i pomagamy na każdym etapie realizacji.


Niewątpliwie spośród innych agencji wyróżnia nas samowystarczalność. Posiadamy własne zaplecze logistyczne i sprzętowe. Ponadto nasza baza podwykonawców pęka w szwach, więc organizacja nawet najbardziej wymagającego eventu nie stanowi dla nas problemu.


https://www.argentum-event.pl/