Wrocław położony jest strategicznie pomiędzy Pragą, Warszawą i Berlinem, co stanowi ogromną zaletę w zakresie organizacji międzynarodowych i krajowych wydarzeń. Doskonały transport kolejowy ułatwia podróżowanie pomiędzy największymi miastami Polski i Europy.

Nowy terminal na Wrocławskim Porcie Lotniczym im. Mikołaja Kopernika zapewnił zwiększenie pojemności do 3,3 mln pasażerów rocznie. Nasze lotnisko posiada ponad 80 bezpośrednich połączeń z głównymi miastami europejskimi i najważniejszymi węzłami przesiadkowymi, takimi jak Kopenhaga, Frankfurt nad Menem czy Monachium. 

Doskonała lokalizacja Portu Lotniczego - zaledwie 10 km od centrum miasta sprawia, że ​​podróżowanie staje się łatwe i przyjemne. Port Lotniczy Wrocław, w trosce o środowisko naturalne, realizuje wiele programów mających na celu ochronę środowiska przed hałasem, zanieczyszczeniem powietrza, wód podziemnych oraz produkcją odpadów.

Ponadto, nasze miasto oferuje doskonałą infrastrukturę komunikacji miejskiej - można wybrać spośród wielu połączeń autobusowych, tramwajowych czy też kolejowych lub skorzystać z sieci nowoczesnych rowerów miejskich. Z pewnością każdy znajdzie dogodną dla siebie metodę poruszania się po Wrocławiu.