Startuje program rekomendowania PCO

Program rekomendowania Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO) przez Convention Bureau - Wrocław rusza już 15 stycznia 2020 roku. 
System rekomendacji profesjonalnych organizatorów konferencji i kongresów (PCO) dotyczy firm, jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które posiadają siedzibę lub oddział na terenie miasta Wrocław, wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze konferencji oraz kongresów w stolicy Dolnego Śląska.
System rekomendacji ma na celu stworzenie sprawdzonej bazy podmiotów, które specjalizują się w organizacji wydarzeń i poprzez posiadaną rekomendację będą stanowiły o jakości usług, co jest niezwykle ważne dla przyszłych organizatorów konferencji, kongresów i targów we Wrocławiu, szczególnie dla tych zza granicy.
W poniżej załączonych dokumentach znajdują się kluczowe informacje dotyczące programu rekomendacji. Wskazane w regulaminie dokumenty należy przygotować i wysłać do Convention Bureau - Wrocław na adres mailowy: krol@convention.wroclaw.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy i wspólnego budowania konferencyjno-kongresowego wizerunku Wrocławia. 


Regulamin_PCO
Załącznik_1_wniosek_o_nadanie_rekomendacji
Załącznik_2_formularz_nadanie rekomendacji
Załącznik_3_informacja_o_samodzielnym_przygotowaniu_kongresu
Załącznik_4_ankieta_statystyczna

Dodano: 2019-12-20

Powrót