Spotkanie Klubu Ambasadorów Kongresów Wrocławia

Doroczne grudniowe spotkanie Klubu Ambasadorów Kongresów Wrocławia odbyło się w tym roku w zmienionej formule – całkowicie wirtualnie. Decyzja o takiej formie spotkania została podjęta w związku z obecną sytuacją i troską o zdrowie uczestników, jednak nie przeszkodziło to w wymianie zdań i poglądów odnośnie przyszłości branży spotkań. W dniu spotkania, 10 grudnia 2020 roku, studio zostało zorganizowane w jednym z najnowszych obiektów na konferencyjnej mapie Wrocławia – Concordii Design, znajdującej się na Wyspie Słodowej. W studio swoją prezentację przedstawiła Prezes Convention Bureau – Wrocław Agnieszka Szymerowska, podsumowując rok 2020 na wrocławskim rynku branży MICE. Następnie przedstawicielki Poland Convention Bureau POT – Aneta Książek oraz Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce – Paula Fanderowska, łącząc się zdalnie, przedstawiły wizję konferencji i kongresów w nadchodzących latach. Pomimo trudnej tegorocznej sytuacji w naszej branży obie prezentacje zakończone zostały pozytywnym akcentem możliwości jakie niesie za sobą nadchodzący czas. Na zakończenie zaprezentowany został obiekt, gospodarz naszego studia,  Concordia Design Wrocław. Prezentację przygotowała Dyrektor Zarządzająca Concordii Ewa Kaucz, zapraszając uczestników do zwiedzenia obiektu jak tylko pozwoli na to sytuacja.

Spotkanie zakończone zostało wymianą spostrzeżeń i wzajemnym zapewnieniu o kontynuacji współpracy w nadchodzących latach.

Spotkanie to odbyło się w ramach realizacji projektu pn. "ROZWÓJ TURYSTYKI BIZNESOWEJ I WZMOCNIENIE POTENCJAŁU KONFERENCYJNO-KONGRESOWEGO WROCŁAWIA JAKO LOKALNEGO PRODUKTU TURYSTYCZNEGO W LATACH 2019-2021", finansowanego ze środków Gminy Wrocław.  

Dodano: 2020-12-11

Powrót