SPOTKANIE BRANŻOWE

24 listopada mieliśmy okazję spotkać z się z lokalnymi przedstawicielami branży MICE na drugim, tegorocznym „Spotkaniu branżowym” w DB Hotelu Wrocław. Z uwagi na obostrzenia wynikające z pandemii COVID-19, wydarzenie to odbyło się w formule on-line. W spotkaniu udział wzięli przedstawicieli wrocławskich obiektów hotelowych, konferencyjno-kongresowych, reprezentanci branży eventowej oraz prelegenci: Agnieszka Szymerowska – Prezes Convention Bureau – Wrocław, Alfred Wagner – Zastępca Dyrektora Wydziału Promocji Miasta i Turystyki we Wrocławiu, Aneta Książek – Kierownik Sekcji Poland Convention Bureau w Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Marek Andreasik - Manager Sprzedaży i Marketingu w DB Hotel Wrocław. W ramach spotkania mieliśmy okazję omówić obecną sytuację branży MICE zarówno globalne, jaki i lokalnie. Agnieszka Szymerowska przestawiła sytuację branży we Wrocławiu, jej najbliższe perspektywy oraz planowane wydarzenia na przyszły rok. Alfred Wagner opowiedział uczestnikom spotkania o wsparciu oraz działaniach promocyjnych prowadzonych przez Miasto Wrocław. Prelegentka – Aneta Książek – przedstawiła perspektywy branży spotkań na najbliższy czas oraz omówiła szereg aktywności oraz projektów wdrożonych przez Polską Organizację Turystyczną. Na koniec mieliśmy okazję posłuchać Marka Andreasika, który zaprezentował nam DB Hotel Wrocław jako nowopowstały obiekt hotelowo-konferencyjny we Wrocławiu. Uczestnicy spotkania on-line na bieżąco mogli zadawać pytania prelegentom poprzez aktywny czat dostępny na platformie.

Wszystkim przedstawicielom branży MICE oraz naszym prelegentom serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu oraz za wspólną dyskusję.

Spotkanie to odbyło się w ramach realizacji projektu pn. "ROZWÓJ TURYSTYKI BIZNESOWEJ I WZMOCNIENIE POTENCJAŁU KONFERENCYJNO-KONGRESOWEGO WROCŁAWIA JAKO LOKALNEGO PRODUKTU TURYSTYCZNEGO W LATACH 2019-2021", finansowanego ze środków Gminy Wrocław.  

Dodano: 2020-11-24

Powrót