
VIII Konferencja „Psychiatria – Dialogi Interdyscyplinarne”
W dniach 10–11 października 2025 roku we Wrocławiu odbędzie się konferencja „VIII Psychiatria – Dialogi interdyscyplinarne”, organizowana przez Termedia. Spotkanie, któremu przewodniczy prof. Joanna Rymaszewska, poświęcone będzie współczesnym wyzwaniom psychiatrii w kontekście nauk medycznych i humanistycznych.
W programie znajdą się m.in. tematy dotyczące osi jelitowo-mózgowej, roli mitochondriów, genetyki, znaczenia ruchu i ciała dla zdrowia psychicznego oraz wpływu nowych technologii i inżynierii umysłu na praktykę psychiatryczną.
Miejsce: Hotel ibis Styles Wrocław Centrum, pl. Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław
Organizator: Termedia
Więcej informacji i rejestracja: termedia.pl

