USYK vs DUBOIS: Unified Heavyweight Championship of the World

Obraz ze strony: https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/sport-i-rekreacja/1365406-boks-oleksandr-usyk-vs-daniel-dubois-na-tarczynski-arenie-wroclaw

USYK vs DUBOIS: Unified Heavyweight Championship of the World

W noc z 26 na 27 sierpnia w Arenie Tarczyński we Wrocławiu, międzynarodowa gala boksu K2 Promotions we współpracy z Knockout Promotions i Skill Challenge Promotions, będzie miała swój szczytowy moment – pojedynek o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej.

W ringu staną dwaj światowej klasy bokserzy – mistrz świata wagi ciężkiej organizacji IBF, WBA, WBO, IBO i The Ring, Oleksander Usyk z niepokonanym rekordem (20-0-0, 13 KO), oraz obecny mistrz regularny WBA, Brytyjczyk Daniel Dubois z imponującym rekordem (19-1-0, 18 KO).

To bez wątpienia starcie, na które czeka cały świat boksu. Wielbiciele tej szlachetnej sztuki będą mieli okazję zobaczyć dwóch wybitnych mistrzów rywalizujących o najwyższy tytuł w swojej kategorii wagowej. Walka obiecuje być niezwykle widowiskowa i pełna emocji, a Arenę Tarczyński wypełni pasjonujący duch sportowej rywalizacji.

Nie możemy się doczekać, aby być świadkiem tego historycznego pojedynku i zobaczyć, kto zostanie uznany za niekwestionowanego mistrza świata wagi ciężkiej. To bez wątpienia wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci fanów boksu na całym świecie.

Data

26 sie 2023
Zakończone!

Godzina

Cały dzień

Location

Tarczyński Arena Wrocław
QR Code

Comments are closed.

gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Policy privacy.
Read more
Skip to content