Taco Hemingway | 1-800-TOUR

Taco Hemingway | 1-800-TOUR

W piątek, 22 września, fani Taco Hemingwaya mogli cieszyć się premierą jego najnowszej płyty zatytułowanej „1-800-OŚWIECENIE”. Artysta zyskał ogromne zainteresowanie jeszcze przed premierą, co potwierdził fakt, że album zdobył złoty nakład w zaledwie dobę po starcie preorderu. Dwa udostępnione wcześniej single z nowej płyty zaostrzyły apetyt fanów na pełne wydawnictwo.

Trasa koncertowa „1-800-TOUR” na 2024 rok

Taco Hemingway nie zwolnił tempa i zapowiedział swoją przyszłoroczną trasę koncertową promującą najnowszy album. Trasa „1-800-TOUR” miała rozpocząć się w maju i obejmować sześć największych miast w Polsce:

  • 17 maja – Katowice, MCK
  • 19 maja – Poznań, MTP 5
  • 24 maja – Gdańsk, Ergo Arena
  • 7 czerwca, 8 czerwca – Wrocław, Hala Stulecia
  • 15 czerwca – Kraków, Tauron Arena Kraków
  • 22 czerwca – Warszawa, Letnia Scena Progresji

Sprzedaż biletów

Bilety na koncerty Taco Hemingwaya trafiły do regularnej sprzedaży w czwartek, 21 września, czyli dzień przed premierą albumu „1-800-OŚWIECENIE”. Jednak już dzień wcześniej, 20 września, uczestnicy programu Empik Premium mieli możliwość nabycia biletów w ramach przedsprzedaży.

Preorder limitowanej wersji albumu

Dla tych, którzy chcieli mieć coś więcej niż tylko podstawową wersję albumu, dostępna była bogatsza i limitowana edycja „1-800-OŚWIECENIE”. Preorder można było składać na stronie 1-800-oswiecenie.com do wyczerpania zapasów. Album wydał 2020 label.

Taco Hemingway konsekwentnie budował napięcie wokół swojego nowego projektu i trasy koncertowej, a fani z pewnością nie mogli się doczekać zarówno premierowego odsłuchania płyty, jak i zobaczenia artysty na żywo w największych polskich miastach.

Data

07 - 08 cze 2024
Zakończone!

Godzina

Cały dzień

Location

Hala Stulecia
QR Code

Comments are closed.

gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Policy privacy.
Read more
Skip to content