
Od pola na wrocławski stół – III edycja spotkania z lokalnymi producentami żywności
Już 14 kwietnia 2025 roku w godzinach 11:00–15:00 w Hotelu Novotel Wrocław Centrum (ul. Powstańców Śląskich 7) odbędzie się III edycja wydarzenia „Od pola na wrocławski stół” – spotkania łączącego dolnośląskich producentów żywności z przedstawicielami branży gastronomicznej.
Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję poznać ofertę lokalnych dostawców, wysłuchać krótkich prezentacji o ich produktach oraz spróbować ich wyrobów w części degustacyjnej. Celem spotkania jest nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych i promocja wysokiej jakości produktów regionalnych, które mogą wzbogacić ofertę wrocławskich restauracji.
Miasto Wrocław, Convention Bureau – Wrocław oraz Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska zapraszają na III edycję wydarzenia „Od pola na wrocławski stół”!

