Od pola na wrocławski stół – III edycja spotkania z lokalnymi producentami żywności

Od pola na wrocławski stół – III edycja spotkania z lokalnymi producentami żywności

Już 14 kwietnia 2025 roku w godzinach 11:00–15:00 w Hotelu Novotel Wrocław Centrum (ul. Powstańców Śląskich 7) odbędzie się III edycja wydarzenia „Od pola na wrocławski stół” – spotkania łączącego dolnośląskich producentów żywności z przedstawicielami branży gastronomicznej.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję poznać ofertę lokalnych dostawców, wysłuchać krótkich prezentacji o ich produktach oraz spróbować ich wyrobów w części degustacyjnej. Celem spotkania jest nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych i promocja wysokiej jakości produktów regionalnych, które mogą wzbogacić ofertę wrocławskich restauracji.

Miasto Wrocław, Convention Bureau – Wrocław oraz Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska zapraszają na III edycję wydarzenia „Od pola na wrocławski stół”!

Data
14 kwi 2025
Zakończone!
Godzina
11:00 - 15:00
Lokalizacja
Novotel Wrocław Centrum

Comments are closed.

Od pola na wrocławski stół – III edycja spotkania z lokalnymi producentami żywności
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Policy privacy.