
Lords of the Sounds
Znana w całej Europie orkiestra “Lords of the Sound” wywodząca się z Ukrainy, a ich powołaniem jest granie utworów z trygolii filmowej “Władców Pierścieni”. Swój następny przebojowy koncert, który przeniesie nas do świata fantastycznego świata śródziemia zagrają tu we Wrocławiu na Hali Orbita.
“Władcy Pierścieni” to trylogia filmowa na podstawie książek J. R. R. Tolkiena. Prezentuje ona historię podróży hobbita, Frodo Bagginsa, do mitycznego Mordoru w celu zniszczenia tytułowego pierścienia. Na koncercie usłyszymy wykonywane przez chór i solistów utwory zarówno autorstwa Howarda Shore’a, które zostały nagrodzone oscarem, jak i innych kompozytorów, takich jak Hans Zimmer, Jamesa Howarda czy Klausa Badelta.

