Influencers LIVE Wrocław

Influencers LIVE Wrocław

Influencers LIVE Wrocław

Influencers LIVE Wrocław – wydarzenie, które stanowi doskonałą okazję do integracji w środowisku Twórców Internetowych oraz wymiany doświadczeń związanymi z najnowszymi trendami w branży. Podczas konferencji będzie można uczestniczyć w prezentacjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych prowadzonych przez wybitnych ekspertów oraz topowych influencerów. Dzięki temu uczestnicy będą mieli możliwość przyswojenia ogromnej dawki wiedzy na temat tworzenia i promocji treści w sieci, jak również monetyzowania swoich działań.

Influencers LIVE Wrocław to nie tylko wspaniała okazja do zdobycia wiedzy, ale także świetna możliwość nawiązania kontaktów z innymi twórcami oraz przedstawicielami firm. W trakcie konferencji będzie można wymienić się doświadczeniami oraz poznać osoby, które podzielają podobne zainteresowania.

Nie przegap szansy na udział w Influencers LIVE Wrocław i dołącz do grona ekspertów oraz pasjonatów, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem związanym z branżą internetową.

Data

27 - 28 maj 2023
Zakończone!

Godzina

Cały dzień

Location

Tarczyński Arena Wrocław
QR Code

Comments are closed.

gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Policy privacy.
Read more
Skip to content