
FIM Speedway Grand Prix 2024
Żużlowe FIM Speedway Grand Prix powraca do Wrocławia na Stadion Olimpijski na co najmniej trzy sezony: 2024, 2025 i 2026. Po rocznej przerwie związanej z organizacją żużlowego mundialu, kibice ponownie będą mogli cieszyć się z emocjonujących wyścigów w wyjątkowej atmosferze wrocławskiego obiektu. Prezes WTS, Andrzej Rusko, podkreśla znaczenie Wrocławia jako stałego punktu w kalendarzu mistrzostw świata na żużlu. Pierwsza runda we Wrocławiu odbędzie się 31 sierpnia 2024 roku.

