Chopin Recitals Wrocław – Dina Yoffe

Chopin Recitals Wrocław

Chopin Recitals Wrocław – Dina Yoffe

Dina Yoffe, znakomita pianistka, zdobyła laury na wielu międzynarodowych konkursach pianistycznych. Na IX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie zajęła II miejsce, a także odniosła sukces na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Roberta Schumanna w Zwickau.

Poza rolą świetnej pianistki, Dina Yoffe była także jurorką dwóch ostatnich Konkursów Chopinowskich w Warszawie, co świadczy o jej uznaniu w świecie pianistyki.

Jej koncerty i recitale w Europie, Japonii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych zawsze spotykają się z entuzjastycznymi recenzjami. Krytycy chwalą ją za wirtuozerię oraz wyjątkowy sposób wyrażania emocji poprzez muzykę.

Dina Yoffe miała okazję występować w najbardziej prestiżowych salach koncertowych na świecie, takich jak The Barbican Centre w Londynie, Sala Verdi w Mediolanie, Suntory Hall w Tokio, Musikverein w Wiedniu, Salle Pleyel w Paryżu, Wielka Sala Konserwatorium Moskiewskiego oraz Pałac Królewski w Hadze, gdzie miała zaszczyt grać dla Jej Królewskiej Mości Królowej Beatrice.

Jako artystka o światowej sławie, Dina Yoffe ciągle zachwyca publiczność swoim wyjątkowym stylem i mistrzowskim wykonaniem, co cementuje jej pozycję jako jednej z najwybitniejszych pianistek współczesnej pianistyki.

Data

28 paź 2023
Zakończone!

Godzina

Cały dzień

Location

Oratorium Marianum
QR Code

Comments are closed.

gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Policy privacy.
Read more
Skip to content