Anime Sympho-Show

Anime Sympho-Show

Anime to kreskówki prosto z Japonii. Popkultura, która wyrosła wokół nich jest niemała. Wspaniale wyglądająca animacja, świetna gra aktorska i tak spory wybór dla każdego sprawia, że fani z całego świata są w stanie pamiętać i wracać do danych historii niezliczoną ilość razy. Ale często sporo są też za to odpowiedzialne czołówki i tyłówki.

W styczniu więc można do postanowień noworocznych dodać zainteresowanie się popkulturą anime lub przynajmniej spróbować obejrzeć jakąś animację. Od czegoś jednak trzeba zacząć, więc muzyka może być dobra na start, a koncert Anime Sympho-Show może być dobrym początkiem niezwykłej podróży po tym gatunku.

Koncert grać będzie orkiestra „38 Samurai”. To osobny projekt orkiestry “Lords of the Sound”, która swoim świetnym performancem audiowizualnym zachwyci też dzień wcześnie fanów filmowej trylogii “Władców Pierścieni”, a na następny dzień będzie grała dla nas przebojowe hity z klasycznych i ponadczasowych anime, takich jak One Piece, Neon Genesis Evangelion czy Cowboy Bebop. Jednak znajdą się hity z nowszych animacji, nawet takich z ostatnich paru lat, na przykład Oshi no Ko, Attack on Titan, Bestars czy One Punch Man.

Data

19 sty 2024
Zakończone!

Godzina

Cały dzień

Location

Hala Orbita
QR Code

Comments are closed.

gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Policy privacy.
Read more
Skip to content